Правила проведення голосування в конкурсі на вибір переможців премії ZAKUPKI.КРАЩІ
1. ОСНОВНІ ВИЗНАЧЕННЯ ТА ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Організатор конкурсу (Організатор) - організатором конкурсу є Товариство з обмеженою відповідальністю «ЗАКУПКИ.ПРОМ.УА» (ідентифікаційний код 40283641, адреса 02121, м. Київ, Харківське шосе, 201/203, корпус 2-А, літ. «Ф», оф. 114). Організатор конкурсу є власником і оператором електронного майданчику Zakupki.prom.ua.

1.2. Учасники конкурсу - українські компанії, які офіційно ведуть підприємницьку діяльність на території України та беруть участь у закупівлях.

1.3. Експерти - спеціалісти Dozorro і електронного майданчика Zakupki.Prom.ua, що обізнані з актуальними тенденціями розвитку ринку закупівель України. Експерти відзначають найактивніших учасників ринку, що підвищують стандарти системи, аналізують та перевіряють публічні дані BI ProZorro.

1.4. Список номінантів - це список компаній, які є кандидатами на отримання нагороди у відповідних номінаціях за результатами попереднього відбору серед усіх учасників ринку. Попередній відбір у категорії у категорії «Найкращі за результатами в системі» проходить шляхом обробки публічної статистичної інформації з BI ProZorro. Попередній відбір у категорії «Експертний вибір» проводять експерти. У категорії «Громадський вибір» попередній відбір та формування списку номінантів відбувається шляхом подачі заявок через онлайн-форму на сайті Конкурсу. Кожен учасник ринку закупівель може додати до списку номінантів у категорії «Громадський вибір» свою компанію чи іншу компанію, яку він вважає достойною нагороди.

1.5. Сайт - офіційний сайт Конкурсу, де висвітлюється процес і результати події. Сайт розміщений за посиланням у всесвітній мережі Інтернет https://zakupki-premiya.com.ua/

1.6. Заявка учасника – реєстраційна форма на сайті Конкурсу, яку заповнює компанія, що бере участь у закупівлях та бажає стати номінантом або запропонувати іншу компанію як номінанта.

1.7. Період (строк) проведення голосування - з 10:00 за київським часом 17 травня 2018 року до 18:00 за київським часом 03 червня 2018 року.

1.8. Загальний період проведення конкурсу - період протягом якого розміщується інформація про Конкурс, висуваються номінанти, проходить голосування, визначення переможців в кожній номінації та вручення відповідних нагород. Загальний період проведення конкурсу триває з 25 квітня 2018 року по 8 червня 2018 року. Конкурс завершується офіційною церемонією нагородження переможців, яка пройде 8 червня 2018 року. При цьому Організатор проведення Конкурсу залишає за собою право на зміну дати і місця проведення офіційної церемонії нагородження Конкурсу, про що буде розміщено відповідне оголошення на Сайті.


1.9. Категорії номінацій конкурсу:

1. «За результатами в системі». Номінації, де переможець обирається за результатами в системі на основі публічних даних BI ProZorro, перевірених спільнотою DoZorro:
1.1. «Професіонал конкурентних закупівель»
1.2. «Ощадливий замовник»
1.3. «Найрезультативніший учасник ProZorro»
1.4. «Найякісніша підготовка пропозицій»
1.5. «Активний і результативний захисник своїх прав та інтересів»
1.6. «Найкраща система роботи з постачальниками»

2. «Громадський вибір». Номінації, де переможець обирається шляхом відкритого онлайн-голосування відвідувачами сайту Конкурсу:
2.1. «Громадський вибір: найкращий постачальник»
2.2. «Громадський вибір: найкращий замовник»

3. «Експертний вибір».Номінації, де експерти обирають найактивніших учасників ринку, що підвищують стандарти системи закупівель та сприяють її розвитку.


2. ЕКСПЕРТИ

2.1. Довільно обрані представники проекту DoZorro та Організатора.


3. ПЕРЕЛІК НОМІНАЦІЙ ТА КРИТЕРІЇ ВИБОРУ ПЕРЕМОЖЦІВ

3.1. Номінація «Професіонал конкурентних закупівель» у категорії «За результатами в системі» – визначається один гравець ринку закупівель з трьох заявлених, за рішенням експертів.
3.1.2 У номінації беруть участь компанії, які були обрані експертами на основі публічних даних в системі BI ProZorro, перевірених DoZorro.

3.2. Номінація «Ощадливий замовник» у категорії «За результатами в системі» – визначається один гравець ринку закупівель з трьох заявлених, за рішенням експертів.
3.2.1 У номінації приймають участь ті компанії, які були обрані експертами на основі публічних даних в системі BI ProZorro, перевірених DoZorro.

3.3. Номінація «Найрезультативніший учасник ProZorro« у категорії «За результатами в системі» – визначається один гравець ринку закупівель з трьох заявлених, за рішенням експертів.
3.3.1 У номінації беруть участь компанії, які були обрані експертами на основі публічних даних в системі BI ProZorro, перевірених DoZorro.

3.4. Номінація «Найякісніша підготовка пропозицій» у категорії «За результатами в системі» –визначається один гравець ринку закупівель з трьох заявлених, за рішенням експертів.
3.4.1 У номінації беруть участь ті компанії, які були обрані експертами на основі публічних даних в системі BI ProZorro, перевірених DoZorro.

3.5. Номінація «Активний і результативний захисник своїх прав та інтересів» у категорії «За результатами в системі» – визначається один гравець ринку закупівель з трьох заявлених, за рішенням експертів.
3.5.1 У номінації беруть участь ті компанії, які були обрані експертами на основі публічних даних в системі BI ProZorro, перевірених DoZorro.

3.6. Номінація «Найкраща система роботи з постачальниками» у категорії «За результатами в системі» – визначається один гравець ринку закупівель з трьох заявлених, за рішенням експертів.
3.6.1 У номінації беруть участь ті компанії, які були обрані експертами на основі публічних даних в системі BI ProZorro, перевірених DoZorro.

3.7. Номінація «Найкращий постачальник» у категорії «Громадський вибір» – визначається одна компанія переможець з висунутих компаній, яка набрала найбільшу кількість голосів серед відвідувачів сайту Конкурсу
3.7.1 У номінації беруть участь ті компанії, які були самовисунуті шляхом подання заявки через сайт Організатора або висунуті компанією-партнером через сайт Організатора.
3.7.2 Критерії вибору переможця: перемагає та компанія у номінації, яка набрала більшу кількість балів від громадськості під час онлайн-голосування. Процедура вибору переможця: Кожен учасник Конкурсу та кожен відвідувач сайту може проголосувати за найкращого постачальника на його думку.

3.8. Номінація «Найкращий замовник» у категорії «Громадський вибір» - визначається одна компанія переможець з висунутих компаній, яка набрала найбільшу кількість голосів від громади.
3.8.1 У номінації беруть участь ті компанії, які були самовисунуті шляхом подання заявки через сайт Організатора або висунуті компанією партнером через сайт Організатора.
3.8.2 Критерії вибору переможця: перемагає та компанія у номінації, яка набрала більшу кількість балів від громадськості під час онлайн-голосування. Процедура вибору переможця: Кожен учасник Конкурсу та кожен відвідувач сайту може проголосувати за найкращого постачальника на його думку.

3.9. У категорії "Експертний вибір" номінації не розголошуються до офіційної церемонії нагородження.
3.9.1. Переможці у номінаціях будуть обрані на основі експертної оцінки представників проекту Dozorro та Організатора.


4. ЕТАПИ ПІДГОТОВКИ ТА ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

25 квітня 2018 року - офіційний старт конкурсу. Підготовка списків номінантів у категоріях «За результатами в системі» та «Експертний вибір». Початок прийому заявок в категорії «Громадський вибір»
2 травня 2018 року - оприлюднення списків номінантів у категорії «За результатами в системі».16 травня 2018 року, 18:00 - завершення прийому заявок постачальників та замовників у категорії «Громадський вибір».
17 травня 2018 року, 10:00 - початок відкритого голосування у категорії «Громадський вибір».
3 червня 2018 року, 18:00 - завершення відкритого голосування у категорії «Громадський вибір».
Початок підрахунку голосів та визначення переможців у всіх номінаціях.
8 червня 2018 року - офіційна церемонія нагородження.


5. НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

5.1. По закінченню етапу підрахунку голосів Організатор формує список переможців в кожній категорії, який після проведення офіційної церемонії нагородження буде розміщений на Сайті.

5.2. Для вручення нагород Конкурсу Організатор проводить Церемонію нагородження 08 червня 2018 року. Про час та місце повідомляється кожен із переможців Конкурсу шляхом надсилання на його офіційну електронну адресу відповідного запрошення або шляхом телефонної комунікації з представником переможця.

5.3. Організатор залишає за собою право крім офіційного вручення нагород вручити переможцям Конкурсу інші переваги, які є рекламою в розумінні чинного законодавства та направленні на підвищення лояльності користувачів до послуг, які надаються користувачам електронним майданчиком Zakupki.prom.ua на підконтрольній українській владі території за рахунок проведення цього Конкурсу.

5.4. Про вручення додаткових переваг, які можуть бути надані Організатором, переможці Конкурсу дізнаються від Організатора під час проведення офіційної церемонії нагородження.


6. ІНШІ УМОВИ

6.1. Ці Правила набирають чинності з дати їх опублікування на Сайті. Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом усього терміну проведення Конкурсу. Зазначені зміни можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про результати Конкурса. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

6.2. У разі виникнення ситуації, яка припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором і не підлягає оскарженню.

6.3. Якщо будь-яке положення цих Правил буде визнане недійсним або таким, що не відповідає вимогам законодавства України, ці Правила залишаються в силі і продовжують діяти без цього положення, або в разі неможливості подальшої дії цих Правил, рішення про Правила приймається Організатором.

6.4. Організатор залишає за собою право не вступати в письмові переговори або інші контакти з Користувачами Сайту та/або Учасниками крім випадків, передбачених чинним законодавством України.

6.5. Організатор конкурсу не несе відповідальності за невиконання зобов'язань, зазначених у цих Правилах, у разі настання будь-яких форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежі, повені, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у чинному законодавстві України, діючі на території проведення Конкурсу, інші обставини непідвладні контролю з боку Організатора.

6.6. Участь у Конкурсі автоматично означає ознайомлення та згоду користувачів Сайту і Учасників, а також Номінантів, з цими Правилами.